ZUŠ Letovice - Základní umělecká škola

k navigaci

Výsledková listina

Výsledková listina
ústředního kola
soutěžní přehlídky dechových orchestrů ZUŠ
26. - 27. 5. 2017

 

Kategorie II.A

Zlaté pásmo
     - Dechový orchestr ZUŠ Bystřice pod Hostýnem
     - Dechový orchestr ZUŠ Valašské Klobouky
     - Dechový orchestr ZUŠ Kostelec nad Orlicí
     - Dechový orchestr ZUŠ Klobouky u Brna
     - Dechový orchestr ZUŠ Zdounky
     
Stříbrné pásmo
     - Říčanská dvanáctka ZUŠ Říčany

Bronzové pásmo
     - Dechový orchestr ZUŠ Kojetín

Absolutní vítěz kategorie do 18ti členů
     - Dechový orchestr ZUŠ Bystřice pod Hostýnem

Diplom za mimořádný sólový výkon
     - Jaromír Češek (trubka) ZUŠ Bystřice pod Hostýnem
     - Vojtěch Vrba (klarinet) ZUŠ Klobouky u Brna

 

Kategorie II.B

Zlaté pásmo
      - TUTTI - Dechový orchestr ZUŠ Jihlava
      - No Strings Orchestra ZUŠ Pardubice Havlíčkova 
      - Velký dechový orchestr ZUŠ Police nad Metují

      - Mladá muziky Šardice ZUŠ Kyjov

Stříbrné pásmo
      - Velký dechový orchestr ZUŠ Hranice
      - Dechový orchestr ZUŠ Iši Krejčího Olomouc
      - Dechový orchestr ZUŠ Český Krumlov
      - Dechový orchestr ZUŠ J. N. Filcíka Chrast     

Bronzové pásmo
     - Dechový orchestr ZUŠ Humpolec
     - Dechový orchestr ZUŠ Turnov

Diplom za mimořádný sólový výkon
     - Marek Řihák (zpěv) ZUŠ Iši Krejčího Olomouc
     - Prokop Neduchal (tenor) ZUŠ Kyjov
     - Marian Obrtlík (tenor) ZUŠ Kyjov


Kategorie III.B

Zlaté pásmo
     - Velký dechový orchestr ZUŠ Letovice

Stříbrné pásmo
     - Dechový orchestr ZUŠ Chválenická Plzeň

 

Kategorie II.C

Zlaté pásmo
     - Dechový orchestr ZUŠ Zábřeh
     - Junior orchestr ZUŠ B. Smetany Plzeň
     - Dechový orchestr ZUŠ Přelouč

Stříbrné pásmo
     - Dechový orchestr ZUŠ Vimperk
     - Dechový orchestr ZUŠ B. Kozánka Přerov
     - Dechový orchestr ZUŠ Litvínov
     - Dechový orchestr ZUŠ Liberec

Absolutní vítěz kategorie 19 - 45 členů a nad 45 členů
     - Dechový orchestr ZUŠ Zábřeh


Školní akce

21. 1. 
Pedagogická porada
     - 10:00 hod. učebna č. 206

27. 1. 
Školní kolo soutěže
     LDO
     - koncertní sál školy

31. 1.
Pololetní prázdniny

4. 2. 
Princezna se zlatou hvězdou
     - baletní pohádka
       třídy uč. Jany Vinklerové
- 16:00 hod. kulturní dům Letovice

5. 2.
Princezna se zlatou hvězdou
     - baletní pohádky třídy
       uč. Jany Vinklerové
- dopoledne pro školy KD Letovice

6. 2. 
Klavírní odpoledne
     - 15:30 hod. koncertní sál školy

11. 2.
Školní kolo soutěže
     ve hře na klavír
   - 13:00 hod. koncertní sál školy

13. 2. 
Školní kolo soutěže
     ve hře na smyčcové nástroje
   - 16:00 hod. koncertní sál školy

Okresní kolo soutěže
     ve hře na kytaru
    - ZUŠ Velké Opatovice

15. 2. - 10:40 hod.
Soutěž Praha ORFEA
    - VDO ZUŠ Letovice

17. - 21. 2.
Jarní prázdniny

4. 3.
Okresní kolo soutěže
     ve hře na klavír   
    - koncertní sál školy

10. 3.
Okresní kolo soutěže
      smyčcových nástrojů
    - ZUŠ Boskovice

12. 3.
Taneční vystoupení
     třídy uč. Moniky Ošlejškové
     pro MŠ a ZŠ
- 10:00 hod. kulturní dům Letovice

19. 3.
Taneční vystoupení
    třídy uč. Moniky Ošlejškové
- 16:00 hod. kulturní dům Letovice

9. - 13. 4.
Velikonoční prázdniny

15. 4.
I. Absolventský koncert
     - 15:30 hod. koncertní sál školy
     - 15:00 hod. focení absolventů

21. 4.
Pedagogická porada
     - 10:00 hod. učebna č. 206

28. 4.
II. Absolventský koncert
    - 15:30 hod. koncertní sál školy

5. 5.
Žákovská besídka
     třídy uč. Dany Tintěrové
     - 15:00 hod. koncertní sál školy

6. 5. 
Žákovská besídka
     třídy uč. Milady Zemánkové
     - 15:00 hod. koncertní sál školy

7. 5.
Žákovská besídka
     třídy uč. Libora Suchého
     - 15:30 hod. koncertní sál školy

14. 5. 
III. Absolventský koncert
    - 15:30 hod. koncertní sál školy

12. - 16. 5.
ZUŠ Open

21. 5.
Žákovská besídka
     třídy uč. Milana Václava Hakla
     - 15:30 hod. koncertní sál školy

22. - 24. 5. 
Ústřední kolo soutěže
     dechových orchestrů ZUŠ

25. 5.
Žákovská besídka
     třídy uč. Milana Kalhouse
 - 16:00 hod. koncertní sál školy

29. 5. - 6. 6. 
Zájezd Chorvatsko

15. - 19. 6.
Závěrečné a postupové zkoušky

23. 6.
Pedagogická porada
     - 10:00 hod. učebna č. 206

Žákovská besídka
    třídy uč. Vladimíra Pečinky
  - 15:30 hod. koncertní sál školy

24. 6.
Závěrečné vystoupení 

     tanečního oddělení
     třídy uč. Moniky Ošlejškové
- 16:00 hod. jízdárna zámku Letovice

25. 6.
Žákovská besídka
     třídy uč. Marie Portlové
   - 15:00 hod. koncertní sál školy

26. - 28. 6.
FEDO Štětí
   - Velký dechový orchestr

5. 9.
VDO - promenádní koncert
     - 15:00 hod. náměstí Svitavy


Kontaktní formulář
 
 
 
 

HLAVNÍ MENU

Facebook Sledujte nás
na Facebooku


Náhodné foto z galerie

Obr


Základní umělecká škola Letovice, příspěvková organizace

Masarykovo nám. 203/29
679 61 LETOVICE

tel.: +420 516 474 203
mobil: +420 777 674 203
zusletovice@zusletovice.cz

ID datové schránky: bzf3dep

************************

Kontaktní údaje na 
     Pověřence pro ochranu
     osobních údajů:
Středisko služeb školám a
zařížení pro vzdělávání
pedagogických pracovníků Brno,
příspěvková organizace,
se sídlem Hybešova 15
602 00 Brno
IČO: 60555980
Mgr. Eva Valkounová, Ph.D.
tel: +420/543426061
email: gdpr@sssbrno.cz


ZUŠ Letovice - Základní umělecká škola