ZUŠ Letovice - Základní umělecká škola

k navigaci

Výsledková listina

Výsledková listina
ústředního kola
soutěžní přehlídky dechových orchestrů ZUŠ
26. - 27. 5. 2017

 

Kategorie II.A

Zlaté pásmo
     - Dechový orchestr ZUŠ Bystřice pod Hostýnem
     - Dechový orchestr ZUŠ Valašské Klobouky
     - Dechový orchestr ZUŠ Kostelec nad Orlicí
     - Dechový orchestr ZUŠ Klobouky u Brna
     - Dechový orchestr ZUŠ Zdounky
     
Stříbrné pásmo
     - Říčanská dvanáctka ZUŠ Říčany

Bronzové pásmo
     - Dechový orchestr ZUŠ Kojetín

Absolutní vítěz kategorie do 18ti členů
     - Dechový orchestr ZUŠ Bystřice pod Hostýnem

Diplom za mimořádný sólový výkon
     - Jaromír Češek (trubka) ZUŠ Bystřice pod Hostýnem
     - Vojtěch Vrba (klarinet) ZUŠ Klobouky u Brna

 

Kategorie II.B

Zlaté pásmo
      - TUTTI - Dechový orchestr ZUŠ Jihlava
      - No Strings Orchestra ZUŠ Pardubice Havlíčkova 
      - Velký dechový orchestr ZUŠ Police nad Metují

      - Mladá muziky Šardice ZUŠ Kyjov

Stříbrné pásmo
      - Velký dechový orchestr ZUŠ Hranice
      - Dechový orchestr ZUŠ Iši Krejčího Olomouc
      - Dechový orchestr ZUŠ Český Krumlov
      - Dechový orchestr ZUŠ J. N. Filcíka Chrast     

Bronzové pásmo
     - Dechový orchestr ZUŠ Humpolec
     - Dechový orchestr ZUŠ Turnov

Diplom za mimořádný sólový výkon
     - Marek Řihák (zpěv) ZUŠ Iši Krejčího Olomouc
     - Prokop Neduchal (tenor) ZUŠ Kyjov
     - Marian Obrtlík (tenor) ZUŠ Kyjov


Kategorie III.B

Zlaté pásmo
     - Velký dechový orchestr ZUŠ Letovice

Stříbrné pásmo
     - Dechový orchestr ZUŠ Chválenická Plzeň

 

Kategorie II.C

Zlaté pásmo
     - Dechový orchestr ZUŠ Zábřeh
     - Junior orchestr ZUŠ B. Smetany Plzeň
     - Dechový orchestr ZUŠ Přelouč

Stříbrné pásmo
     - Dechový orchestr ZUŠ Vimperk
     - Dechový orchestr ZUŠ B. Kozánka Přerov
     - Dechový orchestr ZUŠ Litvínov
     - Dechový orchestr ZUŠ Liberec

Absolutní vítěz kategorie 19 - 45 členů a nad 45 členů
     - Dechový orchestr ZUŠ Zábřeh


Školní akce

24. 5.
ZUŠ Open

25. 5. 
Absolvenské vystoupení
     literárně-dramatického oddělení
- 17:00 hod. kulturní dům Letovice

28. 5.
Závěrečná besídka tř. M. Kalhouse
    - 15.30 hod. koncertní sál školy

29. 5. 
Žákovská besídka 
     třídy uč. Jany Kouřilové
     - 15:30 hod. koncertní sál školy

30. 5.
Závěrečné vystoupení
     tanečního oddělení
     uč. Jany Vinklerové
     - kulturní dům Letovice

1. - 9. 6. 
Zájezd Chorvatsko

9. - 10. 6. 
VDO - Kmochův Kolín

12. 6.
Vernisáž výstavy
     výtvarného oboru
     - 16:00 hod. koncertní sál školy

13. 6.
Žákovská besídka
     třídy uč. Dagmar Lžíčařové
     - 15:30 hod. koncertní sál školy

14. 6.
Pedagogická porada
     - 10:00 hod. učebna č. 206

Žákovská besídka
     třídy uč. Ludmily Andrýskové
     - 15:30 hod. koncertní sál školy

16. 6.
Pěvecký sbor Cantamus
     - vystoupení ve Vanovicích

18. - 22. 6.
Závěrečné a postupové zkoušky

19. 6.
Besídka Předškoláčku + LDO
 - 16:00 hod. koncertní sál školy

20. 6. 
Závěrečné vystoupení
      tanečního oboru
      třídy uč. Moniky Ošlejškové
 - 16:00 hod. kuturní dům Letovice

22. 6. 
Žákovská besídka 
     třídy uč. Anny Pařilové
     - 15:00 hod. koncertní sál školy

Závěrečná besídka
      zaměstananců školy
      - 17:00 hod.

23. 6.
VDO - festival v Jevíčku

24. 6. 
VDO - promenádní koncert
     - 16:00 hod. náměstí Letovice

25. 6.
Žákovská besídka
     třídy uč. Marie Portlové
     - 15:00 hod. koncertní sál školy

Žákovská besídka
     třídy uč. Hany Bočkové
     - 16:30 hod. koncertní sál školy

Žákovská besídka
     třídy uč. Zuzany Pernicové
     - 15:30 hod. zkušebna č. 209

Žákovská besídka
     třídy uč. Petra Jaška
     - 17:00 hod. zkušebna č. 209

Žákovská besídka
     třídy uč. Jitky Pecháčkové
     - 16:30 hod. koncertní sál školy

27. 6.
Žákovská besídka
     třídy uč. Vladimíra Pečinky
     - 15:30 hod. koncertní sál školy

28. 6.
Bubenický koncert
     - 16:00 hod. zkušebna č. 209

29. 7.
VDO - promenádní koncert
     - 10:00 hod. Blansko

7. - 15. 9.
Zájezd Chorvatsko

16. - 23. 9. 
VDO - Barcelona

28. 10.
Slavnostní koncert
     k výročí 100 let naší republiky
     - 16:00 hod. kulturní dům Letovice

9. 12.
Vánoční koncert Davida Deyla
     - vystoupení pěvecký sbor školy
     - 19:00 hod. kulturní dům Letovice


Kontaktní formulář
 
 
 
 

HLAVNÍ MENU

Facebook Sledujte nás
na Facebooku


Náhodné foto z galerie

Obr


Základní umělecká škola Letovice, příspěvková organizace

Masarykovo nám. 203/29
679 61 LETOVICE

tel.: +420 516 474 203
mobil: +420 777 674 203
zusletovice@zusletovice.cz

ID datové schránky: bzf3dep

************************

Kontaktní údaje na 
     Pověřence pro ochranu
     osobních údajů:
Středisko služeb školám a
Zařízení pro další vzdělávání
pedagogických pracovníků Brno,
příspěvková orgranizace
Mgr. Jan Juřík
tel. +420/543 426 011
email: gdpr@sssbrno.cz


ZUŠ Letovice - Základní umělecká škola