ZUŠ Letovice - Základní umělecká škola

k navigaci

Časový harmonogram soutěže

Pátek 26. května 2017 - zámek

- 9:00 hod.     -     Slavnostní zahájení

Kategorie II.B

Začátky soutěžních vystoupení
- 9:15 hod.     -     Dechový orchestr ZUŠ Iši Krejčího Olomouc
- 9:55 hod.     -     Dechový orchestr ZUŠ J. n. Filcíka, Chrast
- 10:35 hod.   -     Velký dechový orchestr ZUŠ Police nad Metují
- 11:15 hod.   -     Velký dechový orchestr ZUŠ Hranice
- 11:55 hod.   -     Dechový orchestr mladých ZUŠ Morava, Zlín
- 12:35 hod.   -     Mladá muzika Šardice ZUŠ Kyjov

13:00 - 13:30 hod.     -     Oběd poroty

Začátky soutěžních vystoupení
- 13:30 hod.   -     No Strings Orchestra ZUŠ Pardubice Havlíčkova
- 14:10 hod.   -     TUTTI - Dechový orchestr ZUŠ Jihlava
- 14:50 hod.   -     Dechový orchestr mladých ZUŠ Humpolec
- 15:30 hod.   -     Dechový orchestr ZUŠ Český Krumlov
- 16:10 hod.   -     Dechový orchestr ZUŠ Turnov

16:30 - 17:00 hod.     -     Porada poroty

18:00 hod.     -     Vyhlášení výsledků a předání cen, seminář s dirigenty orchestrů

 

Pátek 26. května 2017 - Kulturní dům

Kategorie II.A

Začátky soutěžních vystoupení
- 10:00 hod.   -     Dechový orchestr ZUŠ Kojetín
- 10:40 hod.   -     Dechový orchestr ZUŠ Zdounky
- 11:20 hod.   -     Dechový orchestr ZUŠ Valašské Klobouky
- 12:00 hod.   -     Dechový orchestr ZUŠ Bystřice pod Hostýnem

12:30 - 13:00 hod.     -     Oběd poroty

Začátky soutěžních vystoupení
- 13:00 hod.   -     Dechový orchestr ZUŠ Kostelec nad Orlicí
- 13:40 hod.   -     Dechový soubor ZUŠ Klobouky u Brna
- 14:20 hod.   -     Říčanská dvanáctka ZUŠ Říčany

14:40 - 15:15     -     Porada poroty

16:00 hod.     -     Vyhlášení výsledků a předání cen, seminář s dirigenty orchestrů

 

Sobota 27. května 2017 - Zámek

Kategorie II.C

Začátky soutěžních vystoupení
- 9:00 hod.     -     Dechový orchestr ZUŠ Zábřeh
- 9:40 hod.     -     Dechový orchestr ZUŠ Litvínov
- 10:20 hod.   -     Dechový orchestr ZUŠ Přelouč
- 11:00 hod.   -     Dechový orchestr ZUŠ Bedřicha Kozánka, Přerov
- 11:40 hod.   -     Dechový orchestr ZUŠ Liberec

12:00 - 12:30 hod.     -     Oběd poroty

Začátky soutěžních vystoupení
- 12:30 hod.   -     Dechový orchestr ZUŠ Vimperk
- 13:10 hod.   -     Dechový orchestr mladýchy Fryderyka Chopina ZUŠ Mariánské Lázně
- 13:50 hod.   -     Junior orchestr Plzeň Bedřicha Smetany, Plzeň

14:10 - 14:30 hod.     -     Porada poroty

Kategorie III.B

Začátky soutěžních vystoupení
- 14:30 hod.   -     Velký dechový orchestr ZUŠ Letovice
- 15:10 hod.   -     Dechový orchestr ZUŠ Chválenická, Plzeň

15:30 - 15:45 hod.     -     Porada poroty

16:30 hod.     -     Vyhlášení výsledků a předání cen, seminář s dirigenty orchestů

17:00 hod.     -     Slavnostní zakončení soutěže


Školní akce

27. 1. 
Školní kolo soutěže
     LDO
     - koncertní sál školy

31. 1.
Pololetní prázdniny

4. 2. 
Princezna se zlatou hvězdou
     - baletní pohádka
       třídy uč. Jany Vinklerové
- 16:00 hod. kulturní dům Letovice

5. 2.
Princezna se zlatou hvězdou
     - baletní pohádky třídy
       uč. Jany Vinklerové
- dopoledne pro školy KD Letovice

6. 2. 
Klavírní odpoledne
     - 15:30 hod. koncertní sál školy

11. 2.
Školní kolo soutěže
     ve hře na klavír
   - 13:00 hod. koncertní sál školy

13. 2. 
Školní kolo soutěže
     ve hře na smyčcové nástroje
   - 16:00 hod. koncertní sál školy

Okresní kolo soutěže
     ve hře na kytaru
    - ZUŠ Velké Opatovice

15. 2. - 10:40 hod.
Soutěž Praha ORFEA
    - VDO ZUŠ Letovice

17. - 21. 2.
Jarní prázdniny

4. 3.
Okresní kolo soutěže
     ve hře na klavír   
    - koncertní sál školy

10. 3.
Okresní kolo soutěže
      smyčcových nástrojů
    - ZUŠ Boskovice

12. 3.
Taneční vystoupení
     třídy uč. Moniky Ošlejškové
     pro MŠ a ZŠ
- 10:00 hod. kulturní dům Letovice

19. 3.
Taneční vystoupení
    třídy uč. Moniky Ošlejškové
- 16:00 hod. kulturní dům Letovice

9. - 13. 4.
Velikonoční prázdniny

15. 4.
I. Absolventský koncert
     - 15:30 hod. koncertní sál školy
     - 15:00 hod. focení absolventů

21. 4.
Pedagogická porada
     - 10:00 hod. učebna č. 206

28. 4.
II. Absolventský koncert
    - 15:30 hod. koncertní sál školy

5. 5.
Žákovská besídka
     třídy uč. Dany Tintěrové
     - 15:00 hod. koncertní sál školy

6. 5. 
Žákovská besídka
     třídy uč. Milady Zemánkové
     - 15:00 hod. koncertní sál školy

7. 5.
Žákovská besídka
     třídy uč. Libora Suchého
     - 15:30 hod. koncertní sál školy

14. 5. 
III. Absolventský koncert
    - 15:30 hod. koncertní sál školy

12. - 16. 5.
ZUŠ Open

21. 5.
Žákovská besídka
     třídy uč. Milana Václava Hakla
     - 15:30 hod. koncertní sál školy

22. - 24. 5. 
Ústřední kolo soutěže
     dechových orchestrů ZUŠ

25. 5.
Žákovská besídka
     třídy uč. Milana Kalhouse
 - 16:00 hod. koncertní sál školy

29. 5. - 6. 6. 
Zájezd Chorvatsko

15. - 19. 6.
Závěrečné a postupové zkoušky

23. 6.
Pedagogická porada
     - 10:00 hod. učebna č. 206

Žákovská besídka
    třídy uč. Vladimíra Pečinky
  - 15:30 hod. koncertní sál školy

24. 6.
Závěrečné vystoupení 

     tanečního oddělení
     třídy uč. Moniky Ošlejškové
- 16:00 hod. jízdárna zámku Letovice

25. 6.
Žákovská besídka
     třídy uč. Marie Portlové
   - 15:00 hod. koncertní sál školy

26. - 28. 6.
FEDO Štětí
   - Velký dechový orchestr

5. 9.
VDO - promenádní koncert
     - 15:00 hod. náměstí Svitavy


Kontaktní formulář
 
 
 
 

HLAVNÍ MENU

Facebook Sledujte nás
na Facebooku


Náhodné foto z galerie

Obr


Základní umělecká škola Letovice, příspěvková organizace

Masarykovo nám. 203/29
679 61 LETOVICE

tel.: +420 516 474 203
mobil: +420 777 674 203
zusletovice@zusletovice.cz

ID datové schránky: bzf3dep

************************

Kontaktní údaje na 
     Pověřence pro ochranu
     osobních údajů:
Středisko služeb školám a
zařížení pro vzdělávání
pedagogických pracovníků Brno,
příspěvková organizace,
se sídlem Hybešova 15
602 00 Brno
IČO: 60555980
Mgr. Eva Valkounová, Ph.D.
tel: +420/543426061
email: gdpr@sssbrno.cz


ZUŠ Letovice - Základní umělecká škola