ZUŠ Letovice - Základní umělecká škola

k navigaci

Seznam aktivních hráčů

Flétna

  • Janík Pavel
  • Vávra Jan
  • Andrýsková Ludmila
  • Valentová Zuzana
  • Stehlíková Kristýna
  • Beránková Anežka
  • Kobylková Michaela
  • Různarová Simona
  • Ghaloomová Daria
  • Dvořáčková Michaela

 Klarinet

  • Kalhous Milan
  • Musil Radek
  • Klimek Radim ml.
  • Klimek Radim st.
  • Dvořáček Jiří
  • Zoubek David
  • Válek Jaroslav
  • Ondříček Jakub
  • Lamač Lukáš
  • Paděra František
  • Sedláček Pavel
  • Šacherová Justýna
  • Šacherová Barbora
  • Kolářová Anna
  • Bohatec Andreas
  • Chytrý Adam
  • Hrabal Vojtěch

Fagot

  •  Pečinka Vladimír

Horna

  • Bělehradová Miluše
  • Fabiánek Aleš
  • Skotáková Monika
  • Šmídlová Vendula
  • Španělová Vladimíra
  • Štěrbová Kateřina 
  • Schwarzová Kateřina
  • Bihari Romana

Trubka

  • Bělehrad Jaroslav
  • Jašek Petr
  • Hrdý Milan
  • Jeřábek Vladimír
  • Pavlů Vojtěch
  • Römer David
  • Römerová Denisa
  • Střechová Pavlína
  • Dočekal Robin

Pozoun

  • Ehrenberger Leopold
  • Novotný Vojtěch
  • Lukešová Marcela 
  • Göpfert Pavel
  • Mifek Jiří
  • Staněk Lukáš
  • Vraspírová Anna
  • Lukeš Tomáš
  • Dvořák Dominik

Saxofon

  • Römerová Růžena
  • Hálová Radka
  • Štěrbová Adéla
  • Válková Milena
  • Hlaváček Mirek
  • Hlaváček Radek
  • Jež Martin
  • Dvořanová Jaroslava
  • Válek Matěj
  • Procházka Adam

Křídlovka

  • Hrubý Tomáš
  • Kaderka Jan
  • Novotný Petr
  • Skulínek Zdeněk
  • Španěl Zdeněk 

Tenor

  • Holík Martin
  • Jež Jindřich ml.
  • Jež Jindřich st.
  • Ježová Eliška
  • Lukeš Libor

Baryton

  • Mifek Jiří
  • Valoušková Monika
  • Ondra Martin
  • Mlejnek Petr

Tuba

  • Mifek Oldřich
  • Lukeš Pavel
  • Pivoňka Marek
  • Valoušek Jiří
  • Lepka Radek 

Bicí

  • Jiráček Jiří
  • Různar Jaroslav
  • Pivoňka Michal
  • Tureček Josef
  • Hladil Jakub
  • Leflerová Gábina
  • Pecinová Adéla
  • Hökl Matyáš
  • Plšek Matyáš

 


Školní akce

16. 11.
Slavnostní koncert
  ke 100. výročí založení republiky
  - 18:00 hod. kulturní dům Křetín

21. 11.
Den poezie
    LDO Vrabčáci
    LDO Kaktus
    - 16.00 hod. čítárna knihovny

22. 11.
Žákovský koncert
     - 15:30 hod. koncertní sál školy

1. 12.
DPS Sluníčko a Carmina
PS Cantamus
LDO

    - vánoční strom Letovice

2. 12.
VDO - vánoční strom Letovice

3. 12.
Pedagogická porada
  - 9:00 hod. učebna č. 206
  Školení první pomoci
  Školení BOZP
  Školení PO

4. 12.
Vánoční besídka
     třídy uč. Dany Tintěrové
     - 15:00 hod. koncertní sál školy

5. 12.
Vánoční besídka
     třídy uč. Milady Zemánkové
     - 15.00 hod. koncertní sál školy

VDO - Mikulášská nadílka
     - hasičárna Letovice

6. 12.
Divadelní představení
      Naděje života
      - 16:17 hod. kulturní dům 
         Letovice

Vánoční besídka
     třídy uč. Jany Kouřilové
     - 15:30 hod. koncertní sál

7. 12.
Vánoční besídka
     třídy uč. Anny Pařilové
     - 15:00 hod. koncertní sál školy

9. 12.
Vánoční recitál Davida Deyla
     - vystoupí pěvecký sbor školy
- 19:00 hod. kulturní dům Letovice

10. 12.
Vánoční besídka
     třídy uč. Marie Portlové
     - 15:00 hod. koncertní sál školy

11. 12.
Vánoční besídka
     třídy uč. Dagmar Lžíčařové
     - 15:30 hod. koncertní sál školy

Pěvecký sbor Sluníčko
     - 14:00 hod. STP

12. 12.
Vánoční besídka
     třídy uč. Veroniky Hromkové
     - 16:30 hod. koncertní sál školy

13. 12. 
Vánoční besídka
     třídy uč. Libora Suchého
     - 15:30 hod. koncertní sál školy

17. 12.
Vánoční besídka
     Předškoláčku a LDO
     - 16:00 hod. koncertní sál školy

18. 12.
Vánoční besídka
     třídy uč. Ludmily Andrýskové
     - 16:30 hod. koncertní sál školy

Vánoční besídka
     třídy uč. Petra Jaška
    - 15:15 hod. zkušebna č. 209 

19. 12.
Vánoční koncert VDO
- 18:00 hod. kulturní dům Letovic
e

Vánoční besídka
     třídy uč. Jitky Pecháčkové
     - 16:30 hod. koncertní sál školy

20. 12. 
Výchovný vánoční koncert
    pro ZŠ - 9:00 hod., sál ZUŠ

Vánoční besídka
     třídy uč. Vladimíra Pečinky
     - 15:30 hod. koncertní sál školy

Vánoční posezení zaměstnanců
     školy - 17:00 hod.

21. 12.
Vánoční besídka
     třídy uč. Milana Václava Hakla
    - 15:00 hod. koncertní sál školy

28. 12.
Vánoční posezení VDO
     - koncertní sál školy

2019

22. 1.
Žákovský koncert
    - 15:30 hod. koncertní sál školy

28. 1.
Novoroční koncert
   třídy uč. Milana Kalhouse
   - 15:30 hod koncertní sál školy

29. 1.
Taneční pohádka
     Sněhurka
- 16:00 hod. kulturní dům Letovice

30. 1. 
Taneční pohádka
     Sněhurka
- dopoledne pro MŠ a ZŠ

9. - 10. 2.
VDO Budapešť

19. 3.
Krajské kolo soutěže ZUŠ
     - komorní hra dřevěných
       dechových nástrojů
     - ZUŠ Boskovice

20. 3.
Krajské kolo soutěžní přehlídky
     ve sborovém zpěvu
     - ZUŠ Kuřim

22. 3. 
Krajské kolo soutěže ZUŠ
     - komorní hra žesťových
       dechových nástrojů
     - ZUŠ V. Kaprálové Brno

25. - 26. 3.
Krajské kolo soutěže ZUŠ 
     - komorní hra
       smyčcových nástrojů
     - ZUŠ Ořechov

29. 3.
Krajské kolo soutěže ZUŠ
     ve hře na akordeon
     - ZUŠ Hodonín

3. a 4. 4.
Krajské kolo soutěžní
     přehlídky LDO
    - kolektivní projev
    - ZUŠ Boskovice

17. 4.
I. absolventský koncert
     - 15:30 hod. koncertní sál školy

30. 4.
Krajské kolo soutěže ZUŠ
     ve hře na elektronické
     klávesové nástroje
     - ZUŠ Moravský Krumlov

14. 5.
II. absolventský koncert
   - 15:30 hod. koncertní sál školy

30. 5. 
III. absolventský koncert
     - 15:30 hod. koncertní sál školy

31. 5. a 1. 6.
ZUŠ Open


Kontaktní formulář
 
 
 
 

HLAVNÍ MENU

Facebook Sledujte nás
na Facebooku


Náhodné foto z galerie

Obr


Základní umělecká škola Letovice, příspěvková organizace

Masarykovo nám. 203/29
679 61 LETOVICE

tel.: +420 516 474 203
mobil: +420 777 674 203
zusletovice@zusletovice.cz

ID datové schránky: bzf3dep

************************

Kontaktní údaje na 
     Pověřence pro ochranu
     osobních údajů:
Středisko služeb školám a
Zařízení pro další vzdělávání
pedagogických pracovníků Brno,
příspěvková orgranizace
Mgr. Jan Juřík
tel. +420/543 426 011
email: gdpr@sssbrno.cz


ZUŠ Letovice - Základní umělecká škola