ZUŠ Letovice - Základní umělecká škola

k navigaci

Seznam aktivních hráčů

Flétna

  • Janík Pavel
  • Andrýsková Ludmila
  • Valentová Zuzana
  • Stehlíková Kristýna
  • Beránková Anežka
  • Kobylková Michaela
  • Různarová Simona
  • Ghaloomová Daria

 

 Klarinet

  • Kalhous Milan
  • Musil Radek
  • Dvořáček Jiří
  • Zoubek David
  • Ondříček Jakub
  • Lamač Lukáš
  • Paděra František
  • Sedláček Pavel
  • Šacherová Justýna
  • Šacherová Barbora
  • Kolářová Anna
  • Chytrý Adam
  • Hrabal Vojtěch

Horna

  • Bělehradová Miluše
  • Fabiánek Aleš
  • Španělová Vladimíra
  • Štěrbová Kateřina 
  • Schwarzová Kateřina

Trubka

  • Bělehrad Jaroslav
  • Jašek Petr
  • Hrdý Milan
  • Jeřábek Vladimír
  • Pavlů Vojtěch
  • Römer David
  • Römerová Denisa
  • Střechová Pavlína
  • Dočekal Robin

Pozoun

  • Ehrenberger Leopold
  • Novotný Vojtěch
  • Lukešová Marcela 
  • Mifek Jiří
  • Staněk Lukáš
  • Vraspírová Anna
  • Lukeš Tomáš
  • Dvořák Dominik

Saxofon

  • Römerová Růžena
  • Hálová Radka
  • Štěrbová Adéla
  • Válková Milena
  • Jež Martin
  • Dvořanová Jaroslava
  • Válek Matěj
  • Procházka Adam
  • Vojtová Zuzana

Křídlovka

  • Hrubý Tomáš
  • Kaderka Jan
  • Kánský Tomáš
  • Novotný Petr
  • Skulínek Zdeněk
  • Španěl Zdeněk 

Tenor

  • Jež Jindřich ml.
  • Jež Jindřich st.
  • Ježová Eliška
  • Lukeš Libor

Baryton

  • Valoušková Monika
  • Mlejnek Petr

Tuba

  • Mifek Oldřich
  • Lukeš Pavel
  • Pivoňka Marek
  • Valoušek Jiří
  • Lepka Radek 

Bicí

  • Jiráček Jiří
  • Různar Jaroslav
  • Pivoňka Michal
  • Tureček Josef
  • Leflerová Gábina
  • Pecinová Adéla
  • Paseka Zdeněk

 

 


Školní akce

21. 1. 
Pedagogická porada
     - 10:00 hod. učebna č. 206

27. 1. 
Školní kolo soutěže
     LDO
     - koncertní sál školy

31. 1.
Pololetní prázdniny

4. 2. 
Princezna se zlatou hvězdou
     - baletní pohádka
       třídy uč. Jany Vinklerové
- 16:00 hod. kulturní dům Letovice

5. 2.
Princezna se zlatou hvězdou
     - baletní pohádky třídy
       uč. Jany Vinklerové
- dopoledne pro školy KD Letovice

6. 2. 
Klavírní odpoledne
     - 15:30 hod. koncertní sál školy

11. 2.
Školní kolo soutěže
     ve hře na klavír
   - 13:00 hod. koncertní sál školy

13. 2. 
Školní kolo soutěže
     ve hře na smyčcové nástroje
   - 16:00 hod. koncertní sál školy

Okresní kolo soutěže
     ve hře na kytaru
    - ZUŠ Velké Opatovice

15. 2. - 10:40 hod.
Soutěž Praha ORFEA
    - VDO ZUŠ Letovice

17. - 21. 2.
Jarní prázdniny

4. 3.
Okresní kolo soutěže
     ve hře na klavír   
    - koncertní sál školy

10. 3.
Okresní kolo soutěže
      smyčcových nástrojů
    - ZUŠ Boskovice

12. 3.
Taneční vystoupení
     třídy uč. Moniky Ošlejškové
     pro MŠ a ZŠ
- 10:00 hod. kulturní dům Letovice

19. 3.
Taneční vystoupení
    třídy uč. Moniky Ošlejškové
- 16:00 hod. kulturní dům Letovice

9. - 13. 4.
Velikonoční prázdniny

15. 4.
I. Absolventský koncert
     - 15:30 hod. koncertní sál školy
     - 15:00 hod. focení absolventů

21. 4.
Pedagogická porada
     - 10:00 hod. učebna č. 206

28. 4.
II. Absolventský koncert
    - 15:30 hod. koncertní sál školy

5. 5.
Žákovská besídka
     třídy uč. Dany Tintěrové
     - 15:00 hod. koncertní sál školy

6. 5. 
Žákovská besídka
     třídy uč. Milady Zemánkové
     - 15:00 hod. koncertní sál školy

7. 5.
Žákovská besídka
     třídy uč. Libora Suchého
     - 15:30 hod. koncertní sál školy

14. 5. 
III. Absolventský koncert
    - 15:30 hod. koncertní sál školy

12. - 16. 5.
ZUŠ Open

21. 5.
Žákovská besídka
     třídy uč. Milana Václava Hakla
     - 15:30 hod. koncertní sál školy

22. - 24. 5. 
Ústřední kolo soutěže
     dechových orchestrů ZUŠ

25. 5.
Žákovská besídka
     třídy uč. Milana Kalhouse
 - 16:00 hod. koncertní sál školy

29. 5. - 6. 6. 
Zájezd Chorvatsko

15. - 19. 6.
Závěrečné a postupové zkoušky

23. 6.
Pedagogická porada
     - 10:00 hod. učebna č. 206

Žákovská besídka
    třídy uč. Vladimíra Pečinky
  - 15:30 hod. koncertní sál školy

24. 6.
Závěrečné vystoupení 

     tanečního oddělení
     třídy uč. Moniky Ošlejškové
- 16:00 hod. jízdárna zámku Letovice

25. 6.
Žákovská besídka
     třídy uč. Marie Portlové
   - 15:00 hod. koncertní sál školy

26. - 28. 6.
FEDO Štětí
   - Velký dechový orchestr

5. 9.
VDO - promenádní koncert
     - 15:00 hod. náměstí Svitavy


Kontaktní formulář
 
 
 
 

HLAVNÍ MENU

Facebook Sledujte nás
na Facebooku


Náhodné foto z galerie

Obr


Základní umělecká škola Letovice, příspěvková organizace

Masarykovo nám. 203/29
679 61 LETOVICE

tel.: +420 516 474 203
mobil: +420 777 674 203
zusletovice@zusletovice.cz

ID datové schránky: bzf3dep

************************

Kontaktní údaje na 
     Pověřence pro ochranu
     osobních údajů:
Středisko služeb školám a
zařížení pro vzdělávání
pedagogických pracovníků Brno,
příspěvková organizace,
se sídlem Hybešova 15
602 00 Brno
IČO: 60555980
Mgr. Eva Valkounová, Ph.D.
tel: +420/543426061
email: gdpr@sssbrno.cz


ZUŠ Letovice - Základní umělecká škola