ZUŠ Letovice - Základní umělecká škola

k navigaci

Seznam všech hráčů

Hoboj

  • Jílková Hana
  • Jiráčková Barbora
  • Jurnečková Iva
  • Kadlecová Bronislava
  • Prchalová Zita
  • Šichová Michaela
 

Flétna

  • Barteltová Petra
  • Beránková Anežka
  • Dvořáčková Michaela
  • Dvořáková Jana
  • Dvořáková Irena
  • Ghaloomová Daria
  • Janík Pavel
  • Kadlecová Jana
  • Kalasová Žaneta
  • Konečná Monika
  • Kořenková Dagmar
  • Křížová Irena
  • Němcová Jitka
  • Olšanová Markéta
  • Pařilová Tereza
  • Pelíšková Lucie
  • Procházka Luděk
  • Prudil Miloš
  • Prudilová Anežka
  • Různarová Simona
  • Řehořová Milana
  • Slavíčková Jana
  • Stehlíková Kristýna
  • Šparlinková Jana
  • Tenorová Martina
  • Valentová Zuzana
  • Vávra Jan
  • Veselá Eva
  • Višková Bohumila
  • Vranová Marie
  • Vránová Eva
 

Fagot

  • Krejčí Kateřina
  • Nováková Eva
  • Pečinka Vladimír
  • Řezníček Tomáš
  • Dvořan František
 

Klarinet

  • Bartáková Jana
  • Bauerová Pavlína
  • Beneš Vojtěch
  • Blažka Jaroslav
  • Bočková Hana
  • Bohatec Andreas
  • Bohatcová Pavlína
  • Broklová Kateřina
  • Bula Robert
  • Čada Ondřej
  • Čalová Edita
  • Doskočilová Veronika
  • Dvořáček Jiří
  • Dvořák Zdeněk
  • Elísek Jiří
  • Elísek Radek
  • Fučík Petr
  • Fusek Jiří
  • Hála Petr
  • Halata Dan
  • Havlíčková Eva
  • Havlová Jaroslava
  • Holas Petr
  • Holek Bořivoj
  • Holíková Jana
  • Hrabal Vojtěch
  • Chytrý Adam
  • Janků / Langhammerová Radka
  • Janoušková Kamila
  • Jeřábková Magda
  • Ježová Nikola
  • Kaderka Jan
  • Kalhous Milan
  • Klímek Radim
  • Klímová Zdena
  • Klímová Anna
  • Kobelková / Valentová Běla
  • Kolářová Františka
  • Kolářová Jaroslava
  • Kolářová Blanka
  • Koudelka Vojtěch
  • Kouřilová Soňa
  • Králová Petra
  • Křížová Blanka
  • Křížová / Různarová Lydie
  • Kuda Radim
  • Lamač Lukáš
  • Langhammerová Alena
  • Lev Pavel
  • Levková Dana
  • Musil Radek
  • Nárožný Milan
  • Nečasová Ludmila
  • Novák Milan
  • Ondříček Jakub
  • Paděra František 
  • Paděra Václav
  • Paděra Jiří
  • Palán Gustav
  • Pařil Miroslav
  • Pokorný Martin
  • Rounová Jana
  • Rozsívalová / Valouchová Eva
  • Řehořová Jiřina
  • Sedláček Pavel
  • Sedláček Roman
  • Smetana Roman
  • Šacherová Barbora
  • Šacherová Justýna
  • Ševčík Jaroslav
  • Širůčka Radek
  • Škrabalová Eva
  • Španěl Petr
  • Šparlinková Petra
  • Špiková / Stránská Romana
  • Tesař Petr
  • Tischer Petr
  • Tischer Erik
  • Titzová Magda
  • Titzová / Römerová Růžena
  • Toufar Milan
  • Trnečka David
  • Válek Jaroslav
  • Váša Milan
  • Veselý Antonín
  • Vlach Ladislav
  • Vránová Marcela
  • Zobač Vladimír
  • Zoubek (Kunštát) David
  • Zoubek (Svitávka) Pavel
  • Zoubek (V. Opatovice) Pavel
  • Zoubek (Kunštát) Vojtěch
  • Zunková Zita
  • Žíla František
 

Saxofony

  • Bártová / Řehořová Jiřina
  • Bohatcová Marie
  • Dvořáková / Křížová Radka
  • Dražková Veronika
  • Hála Petr
  • Hejlová Daniela
  • Hlaváček Radek
  • Hlaváček Vladimír
  • Jež Martin
  • Kolářová / Dvořanová Jaroslava
  • Kovářová Marta
  • Křížová Lýdie
  • Procházka Adam
  • Ševčík Jaroslav
  • Špiková Zdena
  • Štěpová Kateřina
  • Štěrbová Adéla
  • Tischer Erik
  • Titzová Růžena
  • Válek Matěj
  • Válková Milena
  • Valouchová Irena
  • Vojtová Zuzana
  • Vránová Marcela
  • Zoubek Pavel
  • Zouhar Jindřich
  • Žíla František
 

Lesní roh

  • Bednářová Hana
  • Bělehradová Miluše
  • Bělehradová / Gottwaldová Miloslava
  • Bihari Romana
  • Broklová Jitka
  • Fabiánek Aleš
  • Gežo Stanislav
  • Havelka Martin
  • Havelková Jana
  • Hladil Zdeněk
  • Jež Bohumír
  • Jílek Marek
  • Korcinová / Grmelová Stanislava
  • Kozelková Veronika
  • Müller Milan
  • Pospíšilová / Toufarová Ludmila
  • Prudká / Kašpárková Perta
  • Servátková / Janoušková Miroslava
  • Schwarzová Kateřina
  • Skalníková Eva
  • Skulinková Anna
  • Stránský Ota
  • Stránský Jan
  • Španělová / Vášová Vladimíra
  • Štěpánová Soňa
  • Štěrbová Kateřina
  • Viška Borek
  • Viška Radek ? Milan
  • Vránová Kamila
  • Wilhelmová Jitka

Trubka

  • Bednář Jan
  • Bělehrad Jaroslav
  • Bula Michal
  • Dočekal Robin
  • Dospiva Pavel
  • Dudek Vojtěch
  • Dvořáček František
  • Dvořák Milan
  • Dvořák Pavel
  • Fanta Pavel
  • Havel František
  • Havelka Pavel
  • Hejl Jan
  • Hoder Lukáš
  • Holík Radek
  • Hora Richard
  • Horníček Alois
  • Hrdý Milan
  • Hrdý Jakub
  • Hrdý Zdeněk
  • Jašek Petr
  • Jeřábek Vladimír
  • Jokeš Luboš
  • Kaderka Jan
  • Kánský Tomáš
  • Knödl Bronislav
  • Konůpka Roman
  • Kopáček Martin
  • Kopecký Jaroslav
  • Kozelek Jan
  • Kozelek Rostislav
  • Křížová Blanka
  • Kukla Fantišek
  • Lefler Ladislav
  • Lepka Radomír
  • Matějka Ivo
  • Mazourek Ivoš
  • Mazourek Milan
  • Moravec Jiří
  • Novosad Štěpán
  • Novotný Matrek
  • Novotný Petr
  • Páteček Miroslav
  • Procházka Josef
  • Procházka Radek
  • Procházka Jiří
  • Prudil Jan
  • Prudká / Kašpárková Petra
  • Prudký Petr
  • Randula Libor
  • Reinberk Jiří
  • Römer David
  • Řeháček David
  • Řehůřek Jiří
  • Řezník Miroslav
  • Sedlák Josef
  • Sekanina Josef
  • Skulínek Milan
  • Skulínek Zdeněk
  • Ševčík Radek
  • Šír Radek
  • Širůček František
  • Španěl Zdeněk
  • Šudoma Jan
  • Trmač Jaroslav
  • Valouch Jaromír
  • Vašek František
  • Verner Petr
  • Veselý Milan
  • Zedník František
  • Zoubek Ivo
  • Žíla Zdeněk
  • Žoužela Miroslav
 

Bas

  • Bergl Jaroslav
  • Cupal Josef
  • Halamka Kamil
  • Hanák Ondřej
  • Hoch Roman
  • Hos Roman
  • Janoušek Petr
  • Kabát Leoš
  • Klusák Michal
  • Lepka Radek
  • Lihan Zdeněk
  • Mifek Oldřich
  • Palbuchta LeoŠ
  • Pivoňka Marek
  • Prudil Ladislav
  • Štěrba Petr
  • Topolář Vladimír
  • Valouch Vladan
  • Valoušek Jiří
 

Trombon

  • Boček František
  • Bojanovský
  • Dvořák Dominik
  • Ehrenberger Leopold
  • Fadrná Dita
  • Henek Oldřich
  • Kalas Bohuslav
  • Krejčí František
  • Krejčíř Ivo
  • Lukeš Tomáš
  • Lukešová / Jachanová Marcela
  • Mifek Jiří
  • Mlejnek Petr
  • Opršal Libor
  • Pařil Martin
  • Pozdan Michal
  • Schlögel Jiří
  • Šmahel Miloslav
  • Štěpánek Josef
  • Valenta Bedřich
  • Vraspírová Anna
  • Wilhelmová Jana
 

Tenory, barytony

  • Bednář Miroslav
  • Dračka Jiří
  • Dvořáček Michal
  • Dvořák Zdeněk
  • Hanák Libor
  • Hock Václav
  • Holík Martin
  • Hruška Petr
  • Jež Jindřich
  • Jež ml. Jindřich
  • Kolářová Eliška
  • Kučírek Miloslav
  • Lukeš Libor
  • Lukeš Radek
  • Lukeš Pavel
  • Mlejnek Petr
  • Páteček Miroslav
  • Pernes Čestmír
  • Pivoňka Tomáš
  • Pospíšil Pavel
  • Rossenkranz Jiří
  • Řezník Petr
  • Řezník Petr
  • Schwoiser Zdeněk
  • Suchánek Milan
  • Valoušková Monika
  • Wilhelmová Lenka
  • Zoubková Terezie
 

Bicí

  • Dočekal Libor
  • Drahoš Petr
  • Farkašovský Pavel
  • Hladil Marek
  • Hladil David
  • Hökl Matyáš
  • Hrazdira Miloš
  • Illa Vladimír
  • Jež Pavel
  • Jílková Marcela
  • Jiráček Jiří
  • Kopecký Martin
  • Kozel Jan
  • Laštůvková Klára
  • Musil Tomáš
  • Nečas Petr
  • Opršal Martin
  • Paseka Zdeněk
  • Pecinová Adéla
  • Pěšinková / Jebáčková Silvie
  • Pivoňka Michal
  • Plšek Matyáš
  • Prosser Petr
  • Randula Libor
  • Randula Milan
  • Různar Jaroslav
  • Slavíček Petr
  • Svobodová Tomislava
  • Šeda Miroslav
  • Tesař Alois
  • Tureček Josef
  • Zunka Oldřich

 


Školní akce

22. 1.
Pedagogická porada
      - 10:00 hod. 

23. 1.
Novoroční besídka
     třídy uč. Jiřího Mifka
     - 15:00 hod. koncertní sál školy


28. 1.
Novoroční koncert
   třídy uč. Milana Kalhouse
   - 16:00 hod koncertní sál školy

29. 1.
Taneční pohádka
     Sněhurka
- 16:00 hod. kulturní dům Letovice

30. 1. 
Taneční pohádka
     Sněhurka
- dopoledne pro MŠ a ZŠ

11. - 15. 2.
Jarní prázdniny

28. 2.
Divadelní představení
     Naděje života
     - KD Letovice

14. 3.
Klavírní odpoledne
     - 15:30 hod. koncertní sál školy

19. 3.
Krajské kolo soutěže ZUŠ
     - komorní hra dřevěných
       dechových nástrojů
     - ZUŠ Boskovice

20. 3.
Krajské kolo soutěžní přehlídky
     ve sborovém zpěvu
     - ZUŠ Kuřim

Zpíváme pro UNICEF
   https://www.zpivameprounicef.cz/
   - pěvecký sbor Cantamus
   - pěvecký sbor Carmina
   - pěvecký sbor Sluníčko
 

22. 3. 
Krajské kolo soutěže ZUŠ
     - komorní hra žesťových
       dechových nástrojů
     - ZUŠ V. Kaprálové Brno

25. - 26. 3.
Krajské kolo soutěže ZUŠ 
     - komorní hra
       smyčcových nástrojů
     - ZUŠ Ořechov

28. 3.
Taneční odpoledne
     tříd uč. Moniky Ošlejškové
- 16:00 hod. kulturní dům Letovice

29. 3.
Krajské kolo soutěže ZUŠ
     ve hře na akordeon
     - ZUŠ Hodonín

3. a 4. 4.
Krajské kolo soutěžní
     přehlídky LDO
    - kolektivní projev
    - ZUŠ Boskovice

17. 4.
I. absolventský koncert
     - 15:30 hod. koncertní sál školy

18. - 22. 4.
Velikonoční prázdniny

30. 4.
Krajské kolo soutěže ZUŠ
     ve hře na elektronické
     klávesové nástroje
     - ZUŠ Moravský Krumlov

10. - 11. 5.
Oslavy 110. let budovy
     kulturního domu v Letovicích

14. 5.
II. absolventský koncert
   - 15:30 hod. koncertní sál školy

15. 5.
Žákovská besídka
     třídy uč. Dany Tintěrové
   - 15:00 hod. koncertní sál školy

16. 5.
Žákovská besídka
     třídy uč. Milady Zemánkové
   - 15:00 hod. koncertní sál školy

22. 5.
Olešnické hudební odpoledne
  - 16:00 hod. koncertní sál školy

27. 5. 
Žákovská besídka
     třídy uč. Milana Kalhouse
    - 16:00 hod. koncertní sál školy

30. 5. 
III. absolventský koncert
     - 15:30 hod. koncertní sál školy

31. 5. a 1. 6.
ZUŠ Open

31. 5. - 8. 6.
Zájezd Chorvatsko

19. 6.
Závěrečné vystoupení
     tanečního oddělení
     uč. Moniky Ošlejškové
    - 16:00 hod. zámek Letovice

24. 6.
Žákovská besídka
     třídy uč. Marie Portlové
     - 15:00 hod. koncertní sál školy

25. 6.
Žákovská besídka
     třídy uč. Vladimíra Pečinky
     - 15:30 hod. koncertní sál školy

29. - 30. 6.
VDO Budapešť

30. 6.
Promenádní koncert VDO
     - náměstí v Letovicích

1. 12.
Rozsvícení vánočního stromu
     - pěvecké sbory
     - VDO
     - náměstí v Letovicích


Kontaktní formulář
 
 
 
 

HLAVNÍ MENU

Facebook Sledujte nás
na Facebooku


Náhodné foto z galerie

Obr


Základní umělecká škola Letovice, příspěvková organizace

Masarykovo nám. 203/29
679 61 LETOVICE

tel.: +420 516 474 203
mobil: +420 777 674 203
zusletovice@zusletovice.cz

ID datové schránky: bzf3dep

************************

Kontaktní údaje na 
     Pověřence pro ochranu
     osobních údajů:
Středisko služeb školám a
Zařízení pro další vzdělávání
pedagogických pracovníků Brno,
příspěvková orgranizace
Mgr. Jan Juřík
tel. +420/543 426 011
email: gdpr@sssbrno.cz


ZUŠ Letovice - Základní umělecká škola